Author: a***3
Date:
Review: ok
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 21.000₫
| Material | Stainless Steel |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Black |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 14.3 cm |
| Chiều rộng | 2.9 cm |
| Chiều cao | 1.3 cm |
| SKU | sb2302195273881328 |
Author: a***3
Date:
Review: ok
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: l***0
Date:
Review: rat hai long.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***y
Date:
Review: Wow, this file works amazingly well. My heels were quite rough and dry. I soaked my feet for about 20 minutes then used this file. I was a little scared at first, but it does not hurt. it is very safe to use. I purchased a pack of spare blades for future. My feet came out so lovely & soft. I am so happy. ☺️☺️☺️ I will save lots of money by doing my own pedicure from now on. Delivery to South Africa was just over a week, which is amazing. Thank you again Shein. You are my number 1 ecommerce store👍👍👍 Please like if this was helpful.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***s
Date:
Review: Great product shein❤️
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm